Newsletter
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach wpisz swój adres email

Środki pielęgnacyjne
Środki pielęgnacyjne

Olej do podłóg drewnianych
W jego skład wchodzą oleje roślinne, pigmenty, woski i substancje pomocnicze. To naturalny środek do impregnacji podłóg, który nadaje im matowy odcień i zabezpiecza przed wnikaniem kurzu oraz wilgoci.

więcej »Wosk do podłóg drewnianych
Wosk to produkt, który ma postać łatwej do nanoszenia pasty (bezbarwnej lub kolorowej), w skład której wchodzą woski mineralne i rozpuszczalniki. Jego łatwo odnawialna powłoka zabezpiecza drewno przed wilgocią, a powierzchni drewnianej nadaje gładkość i delikatny kolor.

więcej »Pasta do podłóg niedrewnianych
Na rynku dostępne są środki służące do pielęgnacji podłóg z PCV, płytek ceramicznych, linoleum czy marmuru. Są to detergenty do codziennej pielęgnacji, których użycie nie wymaga polerowania posadzki.

więcej »Mydło
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że mydło roślinne jest idealnym środkiem do pielęgnacji powierzchni drewnianych. Naturalne roślinne kwasy tłuszczowe pomagają usuwać nawet ciężkie zabrudzenia, trudne do pokonania przy użyciu innych detergentów.

więcej »Wosk płynny
To środek stosowany do mało eksploatowanych powierzchni drewnianych, korka i nieglazurowanej gliny. Używany do podłóg drewnianych, regeneruje i odświeża powłoki woskowe.

więcej »Mleczko do podłóg olejowanych, woskowanych, lakierowanych
To środek służący do regularnej pielęgnacji podłogi drewnianej, a także linoleum i terakoty. Skomponowany jest na bazie substancji naturalnych pochodzenia roślinnego, dzięki czemu tworzy na powierzchni drewna cienką warstwę ochronną.

więcej »Środki czyszczące i pielęgnacyjne do podłóg lakierowanych
Na rynku dostępna jest seria produktów do pielęgnacji podłóg lakierowanych.

więcej »Intensywne zmywacze
Środki te służą do gruntownego usuwania brudu, w tym: tłuszczy, nikotyny czy śladów zaschniętego mydła podłogowego.

więcej »Uniwersalne płyny do mycia drewna
Środki te stosowane są do codziennej pielęgnacji podłóg drewnianych. Rozcieńczane z wodą mogą być aplikowane przy użyciu szmatki lub mopa.

więcej »


Redakcja: redakcja@podlogi.info Reklama: reklama@podlogi.info © copyright 2003-2009 podlogi.info